Air Wick Elektromos Illatosító Utántöltő Linen & White Orchid 19 ml
Szerezz 0 pontot!
1290,00 Ft
Egységár: 1290,00 Ft /db
1290,00 Ft
Egységár: 1290,00 Ft /db
Air Wick Elektromos Illatosító Utántöltő Blue Eucalyptus & Cedarwood 19 ml
Szerezz 0 pontot!
1290,00 Ft
Egységár: 1290,00 Ft /db
1290,00 Ft
Egységár: 1290,00 Ft /db
A prémium testápolás alapja a tudatosan megválasztott összetevők és a bőr természetes egyensúlyának megőrzése. A Fenjal termékcsalád a svájci precizitást ötvözi a legnemesebb növényi olajokkal, hogy a mindennapi tisztálkodás ne csupán higiéniai rutin, hanem valódi feltöltődés legyen.
4760,00 Ft Original price was: 4760,00 Ft.3600,00 FtCurrent price is: 3600,00 Ft.
1 × Fenjal Sensitive Folyékony Habszappan 250 ml – Mandulaolaj és Aloe Vera a kíméletes tisztaságért
Készleten
Szerezz 0 pontot!
990,00 Ft
Egységár: 3,96 Ft /ml
990,00 Ft
Egységár: 3,96 Ft /ml
Készleten
Szerezz 0 pontot!
1090,00 Ft
Egységár: 5,45 Ft /ml
1090,00 Ft
Egységár: 5,45 Ft /ml
Készleten
Szerezz 0 pontot!
1090,00 Ft
Egységár: 5,45 Ft /ml
1090,00 Ft
Egységár: 5,45 Ft /ml
Szerezz 0 pontot!
1590,00 Ft
Egységár: 3,97 Ft /ml
1590,00 Ft
Egységár: 3,97 Ft /ml
Készleten
- Termék kategória: Pakkok, Szépségápolás, Tus & Habfürdő
- Márka: Fenjal
Biztonságos bankkártyás fizetési lehetőségek
- Biztonságos fizetés: Gyors és védett bankkártyás fizetés a Barion rendszerével
- Zöld csomagolás: A környezet védelmében korábban használt dobozokba csomagoljuk a megrendelést
- Együtt a fenntartható jövőért
- Biztonságos fizetés: Gyors és védett bankkártyás fizetés a Barion rendszerével
- Zöld csomagolás: A környezet védelmében korábban használt dobozokba csomagoljuk a megrendelést
- Együtt a fenntartható jövőért
Termékleírás
További információk
Értékelések
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Kapcsolódó termékek
Baba Tusfürdő Tej és Gyümölcs Illat 400 ml – Kényeztető Táplálás és Frissesség
Szerezz 10 pontot!1090,00 Ft
Egységár: 2725,00 Ft /liter
Baba Tusfürdő Tündérkert 400 ml – Frissítő Természetes Ápolás
Szerezz 9 pontot!970,00 Ft
Egységár: 2425,00 Ft /liter
Malizia Habfürdő Bergamottal és Zsályával 1 L – Revitalizáló fürdőélmény
Szerezz 12 pontot!1230,00 Ft
Egységár: 1230,00 Ft /liter
Nivea Men tusfürdő Active Energy 500 ml
Szerezz 13 pontot!1330,00 Ft
Egységár: 2660,00 Ft /liter
Nivea Sensitive Pro Ultra Calming Tusfürdő 500 ml – Nyugtató Ápolás Érzékeny Bőrre
Szerezz 17 pontot!1720,00 Ft
Egységár: 3440,00 Ft /liter
Police The Sinner Man 2 in 1 tusfürdő és sampon 100 ml
Szerezz 7 pontot!790,00 Ft
Egységár: 7,90 Ft /ml

Értékelések
Még nincsenek értékelések.